Vacature Praca w magazynie - Haaften - Reachtruckchauffeur / Orderpicker ze skanerem Den Haag

Over het bedrijf:

Bedrijfsnaam: In Person
Bedrijfsprofiel: Dla jednego z naszych klientow w Haaften pozukujemy pracownikow na stanowisko : Reachtruckchauffeur / Orderpicker

Provincie: Zuid-Holland
Plaats: Den Haag

Functieomschrijving:

Biuro pracy In Person poszukuje dla jednego ze swoich klientów w miejscowosci Haaften, pracowników na stanowisko :
- Orderpicker
- Reachtruckchauffeur
Jest to praca stala, w magazynie z zywnoscia, napojami i alkoholem.
Odbywa sie w systemie 2 zmianowym od 6:00 ? 15:00, oraz od 15:00 ? 24:00.
Zamówienia zbierane sa ze skanerem, na wózku BT-ej.
Przy dobrym doswiadczeniu istnieje mozliwosc podwyzszenia stawki
Zwrot kosztów transportu.
Wyplaty co tydzien na konto
Nie zapewniamy mieszkan sluzbowych oraz transportu
Wymagana znajomosc jezyka angielskiego lub holenderskiego
Prosze wysylac CV na: Malwina.Benduch@inperson.nl
Malwina - 0613701846

Vereiste vaardigheden:

Gewenste eigenschappen

Wij bieden: Dla Reachtruckchauffeur’a 11,18 brutto + 0,15 netto na godzine + dodatki zmianowe Dla Orderpickera 10,18 brutto + 0,14 netto na godzine + dodatki zmianowe

Sector: Transport, Logistiek

Functie: Magazijnmedewerker

Opleidingsniveau: LBO/ LTS

Dienstverband: Fulltime

Reageren op deze vacature